HD WALLS ACHILLES

MENŞEİ

Japonya

TERMİN

Stoklu

RULO BOYUTLARI

92 cm. x 10 m. uzunluk

YANMAZLIK ÖZELLİĞİ

B-s2, d0

KAĞIT TÜRLERİ

Kağıt tabanlı ve Non-Woven tabanlı vinil duvar kağıtları.

M² AĞIRLIĞI

300 gram – 370 gram arası (Desenden desene değişmektedir)

KULLANIM ALANI

Genel alanlar, yüksek trafik bölgeleri, ıslak hacimler (duş bölgesi harici tüm banyo, spa, soyunma odası, havuz kenarı gibi yerler).

ÖZELLİKLER

Renk atmazlık, sürtünmeye karşı dayanıklılık, ağır metaller içermez, bakteri ve mantarların üremesini engelleyen ürün yapısına sahiptir, anti-bakteriyeldir, yıkanabilir, ışığa karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir, yanmazlık özelliğine sahiptir.

HD WALLS ACHILLES

Kumaş, hasır gibi doğal dokulara sahip, sağlığa zararlı madde içermeyen vinil yüzeyi, duvara tutunurluğu yüksek kağıt ve non-woven tabanlarına sahip HD Walls Achilles koleksiyonuna ait desenler iç mekanlara ferah bir görünüm kazandırıyor. Toplamda 115 farklı deseni içeren, toprak renklerinin ağırlıkta olduğu koleksiyonda vizon, gri, siyah, kahverengi, mavi, mor gibi renk tonları bulunmaktadır.

Estetik yapısının yanı sıra HD Walls Achilles duvar kağıtları, yüksek teknik özelliklere sahiptir. Yanmazlık özelliğine ve çiziklere karşı dayanıklılığa sahip Achilles duvar kağıtları aynı zamanda küf ve mantar tutmayan, bakterilerin üremesini engelleyen bir yapıdadır. Su iticiliğine sahip vinil yüzey sayesinde suyu yüzeyinden iterek içine çekmeyen HD Walls Achilles duvar kağıtları; küf ve mantara karşı anti bakteriyel testlerde tam puan almıştır ve hastaneler, laboratuvarlar, mutfak, banyo, spa merkezi gibi kirin ve nemin çok olduğu bölgelerde yüksek verim sağlamaktadır.

Desenler