VEILISH

MENŞEİ

Hollanda

TERMİN

3 Hafta

RULO BOYUTLARI

137 cm. x 30 m. (Rulodan kesim yapılabiliyor)

YANMAZLIK ÖZELLİĞİ

-

KAĞIT TÜRLERİ

Kendinden yapışkanlı dokunmuş polyester kumaş (cam filmi)

M² AĞIRLIĞI

460 gram

KULLANIM ALANI

Cam yüzeyler, pencereler (iç mekan)

ÖZELLİKLER

Üzerine yüksek baskı kalitesi ile dijital baskı yapılabiliyor, mukavemeti yüksek, kumaş görüntüsüne sahip (dekoratif),
uygulaması kolay -kendinden yapışkanlı-, yarı-transparan, pvc içermez, UV ışınlarına dayanıklı, iç mekan ısısını düşürür.

VEILISH

Cam Yüzeylerde Kumaş Görüntüsü

Veilish; cam yüzeylere uygulanan, kendinden yapışkanlı, kumaş görünümüne sahip dokunmuş polyester cam örtüsüdür. Ana renk olarak beyaz, vizon ve siyah renkleri bulunan Veilish''in üzerine aynı zamanda dijital baskı yapmak mümkündür. Tüm renklerine dijital baskı yapılabilen Veilish, duvarlara yapılan dijital baskılara tamamlayıcı olmakla birlikte mağaza vitrinlerinde, ofislerde, konutlarda, otellerin genel alanlarında birçok kullanım alanı sağlamaktadır. Dijital baskı yapılan Veilish'lerde baskı kalitesi çok yüksektir; duvar kağıdına dijital baskı netliği ile birebir netliğe sahiptir. Tüm yüksek çözünürlüklü imajlar dijital baskıda kullanılabilmektedir.

 

Teknik Detaylar

Veilish yarı-transparan özelliğe sahip bir üründür. Uygulandığı camda, dışarıdan içeriye bakılınca %50'den fazla görüntüyü kapatıcı özelliği bulunmaktadır. İçeriden dışarıya bakıldığı zaman da %50''ye yakın görüntüyü kapatma özelliğine sahiptir. Kumaş dokusu sayesinde cam yüzeylerde oldukça sıcak bir görüntü oluşturan Veilish''in en açık rengi olan beyaz renginde bile bu kapatıcı özellik mevcuttur. Ürünler ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklılığa sahiptir, PVC içermez ve uygulandığı iç mekanın ısısını düşürür. Beyaz renkli Veilish, iç mekanın ısısını 3.3 derece düşürmektedir. Dolayısı ile kış bahçelerinin tavanlarına, villalar ve dubleks dairelerin özellikle çatı katlarında bulunan yamuk camlarına "screen perde" mantığı ile uygulanabilir.

 

Temizlik, Kullanım ve Uygulama Detayları

Birçok yüzeyde farklı kullanım olanağı sunan Veilish'in temizliği, mikrofiber bezle yapılabilmektedir. Kimyasal malzemelerle temizliği mümkün olmayan ürünün uygulaması oldukça basittir. Folyo mantığı ile uygulanan Veilish''te, yüzeyleri ve ürünü ıslatmaya gerek kalmaz; arka yapışkanı açılıp cam yüzeye doğrudan uygulama yapılabilmektedir. Ürünün ek yerleri üst üste bindirme yöntemi ile yapılmakta olup, ürün uygulandığı yerde ek yerini belli etmemektedir. Ürünlerin genişliği 137 cm''dir, talebe göre metre olarak kesilip sunulmaktadır.

Desenler